6. ročník soutěže Neuron Impuls startuje 1. února

Soutěž Neuron Impuls 2016 bude spuštěna 1. 2. 2016. Možnost vkládat žádosti bude až do 31. 3. 2016. Již nyní si můžete připravovat  promýšlet své projekty, pro které budete chtít žádat o podporu. Soutěž je vypsána pro výzkumné projekty v oborech biologie, fyzika, chemie, matematika, medicína a společenské vědy. Žádost o nadační příspěvek může podat vysokoškolsky vzdělaný odborník do 40 let, který má české státní občanství.

Naším cílem je podpořit projekty základního vědeckého výzkumu. Cílíme na mladé vědce působící v České republice a úspěšné české vědce, kteří se rozhodnou pro návrat ze zahraničí, aby v České republice realizovali svůj výzkum.

Neuron Impuls ve výši až 1 000 000 Kč (pro každý obor) je udělen na základě kvalitního vědeckého projektu (v každém níže uvedeném oboru), přičemž vědec musí doložit svou odbornost publikační činností v mezinárodně respektovaných odborných časopisech. Při výběru vítězných projektů je hodnocena kvalita projektu, ale i forma prezentace a schopnost žadatele srozumitelně zasadit význam zkoumané problematiky do obecnějšího kontextu.

Jako každý rok, i letos vypisujeme soutěž pro výzkumné projekty v oborech biologie, fyzika, chemie, matematika, medicína a společenské vědy.

Více informací o soutěži naleznete zde .

Přijaty budou pouze žádosti, které budou podány prostřednictvím webového rozhraní. Žádosti podané jiným způsobem nebudou zařazeny do soutěže.

Pozn.: Před vyplňováním žádosti prosím věnujte pozornost pravidlům soutěže. Dále doporučujeme seznámit se s informacemi  zveřejněnými u jednotlivých vědních oborů, systému udělování nadačních příspěvků NF Neuron a v sekci FAQ , která vám pomůže s orientací ve webovém rozhraní.

Těšíme se na vaše žádosti a přejeme vám hodně úspěchů v soutěži Neuron Impuls 2016.

Vytvořeno: 20. 1. 2016 / Upraveno: 24. 1. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková