Abú Dhabí – stipendia na magisterské studium

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy si vám dovolujeme postoupit nabídku stipendia pro magisterské studium na Masdar Institute of Science and Technology v Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech.

Hlásit se mohou studenti posledního ročníku bakalářského studia, u nichž se předpokládá, že v akademickém roce 2012/2013 toto studium dokončí, a absolventi bakalářského studia. Výuka je vedena v angličtině.
Stipendium pokrývá všechny nutné výdaje spojené se studiem (stipendisté neplatí školné ani ubytování, budou jim uhrazeny cestovní náklady a každý měsíc budou pobírat stipendium).

Návrhy na udělení stipendií mohou předkládat pouze české vysoké školy (tj. zájemci nemohou podávat své žádosti přímo, ale pouze prostřednictvím své vysoké školy).

České vysoké školy podávají nominace do Abú Dhabí elektronicky na adresu:
@email
a zároveň zašlou kopii těchto návrhů na vědomí MŠMT ČR na adresu:
@email.

Návrhy na udělení stipendií je nutné podat nejpozději v únoru 2013.

Bližší informace jsou k dispozici na naší webové stránce http://www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp?id=4107.

Vytvořeno: 5. 11. 2012 / Upraveno: 8. 2. 2018 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.