Aktuální informace o financování výzkumu, vývoje a inovací v novém programovacím období 2014–2020

Seminář (13. listopadu 2013, Modrá posluchárna, Celetná 20) je určen členům akademické obce UK, zejména vedoucím pracovníkům fakult a výzkumných týmů, manažerům, ale i studentům a ostatním zájemcům o konkrétní, aktuální a přehledné informace o možnosti financování jejich výzkumných, vývojových a inovačních aktivit v nastávajícím programovém období 2014–2020. Cílem semináře je usnadnit orientaci v řadě nových či modifikovaných dotačních programů zaměřených na financování praktických aplikací výsledků výzkumu a vývoje (tzv. přenosu znalostí a technologií). Renomovanými experty a zástupci relevantních řídících orgánů na něm budou předneseny nejčerstvější informace o finančních zdrojích dostupných jak na národní, tak i na evropské úrovni. Pozornost bude věnována jednotlivým významným dotačním programům, ale i celkovému rámci systému financování a vzájemné návaznosti jednotlivých programů.

Seminář se zaměří zejména na programy Horizont 2020, programy Gama a Alfa, Operační program Věda, výzkum a vzdělávání, Operační program Praha pól růstu a klíčové grantové a finanční programy Ministerstva průmyslu a obchodu.

Vytvořeno: 5. 11. 2013 / Upraveno: 12. 6. 2018 / Mgr. Gabriela Hlaváčová