Co nabízí Centrum bioinformatiky 2. LF UK

Potřebujete využívat metody pro shromažďování, analýzu a vizualizaci malých i rozsáhlých souborů biologických a medicínských dat? Navrhnout postup experimentu? Pomoci s klasickými i pokročilejšími statistickými metodami, jako jsou např. korelační analýza, testy dobré shody, kontingenční tabulky, regresní analýza, analýza rozptylu, analýza přežití, shluková analýza, zobecněné lineární modely nebo modely se smíšenými efekty? Pracovat efektivně s velkými objemy dat, vyhledávat subsekvence v datech, srovnávat a analyzovat sekvence?

Obraťte se na Centrum bioinformatiky na 2. lékařské fakultě. Fakultní biostatistik RNDr. Václav Čapek, Ph.D., analytik pro výzkum a vývoj, tel. 257 296 391; email: @email; je k zastižení každý čtvrtek ve 4. patře budovy Nové onkologie (č. 23), případně kdykoliv jindy na základě domluvy po emailu. Malé vlastní projekty je možné konzultovat bezplatně, u rozsáhlejších projektů je třeba zajistit financování (např. z grantu).

Vytvořeno: 25. 3. 2015 / Upraveno: 20. 4. 2023 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková