EMSOC – hudební projekt pro studenty medicíny a mladé lékaře – zve zájemce o účast

EMSOC 2016 (European Medical Students' Orchestra and Choir) je projekt studentů medicíny z celé Evropy. Každoročně se setkává přibližně 100 studentů a mladých lékařů s láskou k hudbě v jiné evropské metropoli, kde vytvoří symfonický orchestr a sbor. Pod vedením dirigenta z dané země na konci svého desetidenního zkoušení pořádají dva koncerty. Výtěžek z těchto koncertů putuje na charitativní účely. V roce 2016 se tento projekt uskuteční v Praze 21.–31. července.

Záštitu nad projektem udělili rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA., děkan 3. lékařské fakulty UK prof. MUDr. Michal Anděl, CSc., a ministr zdravotnictví MUDr. Svatopluk Němeček, MBA.

Další informace, včetně přihlášek získáte v přiloženém pdf souboru, na webu zde (http://emsocinfo.szimfonikusok.hu/wordpress/) nebo prostřednictvím emailu @email.

Na viděnou se těší
organizační tým EMSOC 2016