FNM – možnost práce v ošetřovatelských profesích

Studentky a studenti,
jak již bylo oznámeno začátkem února na webových stránkách fakulty (viz odkaz), vedení fakulty se dohodlo s vedením nemocnice na možnosti zaměstnávání studentů jako zdravotnického personálu.
Podrobnější podmínky, které jsem včera obdržel od vedení nemocnice, najdete zde.

Přeji vám hodně úspěchů!
Ondřej Hrušák

Fakultní nemocnice v Motole nabízí

studentům medicíny možnost práce na zkrácený úvazek

v ošetřovatelských profesích

Bližší informace vám poskytne náměstkyně pro ošetřovatelskou péči FN Motol Mgr. Jana Nováková, 2. patro budovy ředitelství, telefon 224 431 050, e-mail @email.

1. Ošetřovatel / ošetřovatelka
    Nabízíme:
    • základní plat nástupní 10.300,– Kč / po zapracování 12.880,– Kč + příplatky podle pracoviště a režimu práce.
      Celkem až 14.330,– Kč
    • zaměstnanecké benefity (levné stravování, možnost ubytování pro mimopražské, možnost čerpání příspěvků na sport a kulturu z FKSP)
    Požadujeme:
    • ukončené nejméně 4 semestry, složená zkouška z ošetřovatelství, péče o nemocné nebo obdobného předmětu včetně praktické části výuky
    • zdravotní způsobilost a občanskou bezúhonnost

2. Sanitář / sanitářka
    Nabízíme:
    • základní plat nástupní od 8.760,– do 9.500,– Kč / po zapracování od 9.730,– do 11.430,– Kč + příplatky podle pracoviště a režimu práce.
      Celkem až 12.900,– Kč
    Požadujeme: