Granty pro zahraniční post-doc výzkumníky

Univerzita Karlova nabízí možnost získání kvalitních zahraničních výzkumníků, absolventů PhD studia, na pozice akademických pracovníků na naší fakultě s možností nástupu od 1. ledna 2015. Tito by se stali řešiteli vybraného tématu a působili by ve stanoveném projektu po dobu maximálně dvou let. Na financování pobytu se podílí UK spolu s fakultou, resp. pracovištěm, které ze svého rozpočtu kryje část mzdových prostředků.

Fakulta v součinnosti se svými pracovišti navrhne stěžejní vědecké projekty, které by měly být součástí vědeckovýzkumné činnosti, a zároveň předmětem řešení vybraného uchazeče, a do 11. července 2014 je oznámí příslušnému pracovišti rektorátu UK. Témata budou dále zveřejněna nejrůznějšími dostupnými způsoby (stránky fakulty, zahraniční portály, oznámena spřáteleným zahraničním pracovištím, event. mohou být vybraná pracoviště cíleně oslovena), UK je vyvěsí na svých webových stránkách a nabídne ke zveřejnění v univerzitních sítích a mezinárodních nevládních organizacích.

Další informace, včetně podrobného harmonogramu pro rok 2014 a příslušných formulářů najdete na webových stránkách UK zde. Návrhy za naši fakultu můžete zasílat do 4. července 2014 Mgr. Gabriele Hlaváčové, vedoucí Oddělení pro vědeckou činnost a zahraniční styky děkanátu 2. LF UK.

Vytvořeno: 23. 6. 2014 / Upraveno: 17. 12. 2018 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková