Hlávkova kolej – možnost nadačního příspěvku na ubytování

Podobně jako v minulých letech, v souladu s nadační listinou „Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových“ a příslušnou smlouvou, uzavřenou mezi touto nadací a ČVUT, bude pro sociálně potřebné vynikající studenty Univerzity Karlovy vyhrazeno v tomto roce 60 míst na Hlávkově koleji.

Místa jsou určena pro studenty doktorských studijních programů nebo mladé akademické či vědecké pracovníky, kteří dle výše zmíněné smlouvy dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků, jsou nemajetní, nemají byt v Praze a nejsou podnikateli. Žádosti o ubytování mohou předkládat i studenti magisterských a bakalářských studijních programů (v tomto případě je třeba výborný prospěch doložit výpisem studijních povinností, včetně hodnocení) a zahraniční studenti.

Žádosti podepsané děkanem příslušné fakulty je třeba doručit na rektorát UK do 2. 5. 2014. Vyplněné formuláře, včetně všech příloh je třeba odevzdat na sekretariát děkanátu nejpozději do středy 30. 4. 2014. Vzor přihlášky v elektronické podobě naleznete zde.

Vytvořeno: 24. 4. 2014 / Upraveno: 8. 1. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková