Hodnocení služeb IPSC 2015

Milé studentky a milí studenti,

rádi bychom vás požádali o vyplnění předloženého elektronického dotazníku Informačního, poradenského a sociálního centra (IPSC UK). Vyjádřením svého názoru přispějete ke zlepšení kvality a k optimalizaci rozsahu poskytovaných služeb, které jsou určeny studentům napříč všemi obory. Získaná data budou vyhodnocena pouze hromadně a bude zachována anonymita jednotlivých odpovědí.

Dotazník naleznete k vyplnění zde:

Děkujeme za vyplnění dotazníku. Bez vaší pomoci bychom se neobešli a velmi si jí ceníme.

O IPSC

V Informačním, poradenském a sociálním centru pomáháme všem studentům, zájemcům o studium, absolventům i zaměstnancům a návštěvníkům Univerzity. Poskytujeme informace a konzultace o Univerzitě Karlově a ve spolupráci s odborníky v oboru zajišťujeme poradenské a asistenční služby pro studenty a zaměstnance UK. Pořádáme tematické vzdělávací semináře týkající se problematiky studia v zahraničí, kariérního rozvoje a rozvoje osobních dovedností. Více informací o IPSC zde.

Vytvořeno: 4. 6. 2015 / Upraveno: 30. 4. 2018 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková