Hokejový tým 2. LF UK: zájmeci, hlaste se!

Ve čtvrtek 8. prosince byl zahájen nábor do nově vznikajícího hokejového týmu naší fakulty, který by ještě v tomto akademickém roce mohl sehrát přátelská utkání proti týmům jiných fakult Univerzity Karlovy. Některé fakulty už své týmy mají, na některých o založení studenti právě nyní usilují.

Za týden od spuštění náboru bylo zapsáno potenciálních 23 hráčů. Někteří z nich však nemají svou výstroj a bohužel není vůbec snadné někde získat potřebné vybavení. Jejich nadšení a zájem by však mohly tým posunout vpřed. Na úvodní tréninky jsou pozváni všichni zájemci, boj o výstroj se zatím nevzdává. První trénink týmu se uskuteční po Vánocích, kdy se také stanoví současné cíle, a k nim poté budeme směřovat dalšími tréninky.

Je potřeba hledat dál. Čím více hráčů bude stát na počátku samotného týmu, tím lépe pro budoucí mužstvo. A s takovým nasazením zájemců se tým bude vytvářet snadno. Stále se hledá brankář, kterého teď potřebujeme nejvíce. Případně se však nabízí ještě možnost jeho hostování z jiné fakulty, která vlastní tým nemá.

Chcete-li se zapojit, neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu @email.

Pokud by se vše podařilo, a i na ostatních fakultách by vznikly hokejové týmy a začala se hrát přátelská utkání, mohlo by to snad časem vést ke vzniku univerzitní ligy. Zájem o taková utkání mají i studenti, kteří by se tohoto rádi účastnili z pozice fanoušků, a tím by se kolektiv na naší komorní fakultě mohl ještě více stmelit.

Za tým Motol Pelicans

Kuba Mlčoch