IFMSA – staň se rezidentem

IFMSA Česká republika

Chceš se seznámit se zahraničními studenty medicíny?
Máš čas celý 1 měsíc o prázdninách?
Mluvíš anglicky?

Máme pro tebe nabídku!

V době letních prázdnin k nám na fakultu přijedou na měsíční stáž IFMSA CZ zahraniční studenti a ty se můžeš stát jejich rezidentem – pouze pro 5 studentů.
Rezident je student naší fakulty, který zejm. vyzvedne studenta na letišti, ubytuje ho na koleji (kde i tobě zajistíme zdarma ubytování. Platí pro mimopražské), doprovodí ho do nemocnice a představí tutorovi (doktor, který bude na studenta dohlížet), každý týden mu vyplatí peníze na jídlo (dostaneš na tvůj peněžní účet), připraví pro něj a zúčastní se social programu tj. uvítací party, nejrůznější výlety do hor, do dalších měst, kulturní akce, prohlídka centra Prahy, oblíbená tržnice v Holešovicích, atd atd, rozlučková party na závěr... ale také bude ochotně řešit problémy studentů, které mohou nastat. Jejich pobyt na oddělení a ubytování na koleji bude zajištěn lokálním koordinátorem.

Chceme, aby se u nás zahraniční student cítil dobře a doporučil ČR svým přátelům a také aby naši vyjíždějící studenti na stáže IFMSA měli stejně nezapomenutelné příjemné zážitky!

červenec: 7 studentů pro 1 rezidenta
  (1 studentka přijede už 27. 6. – Anglie, 2x Rusko, 2x Španělsko, Brazilie, Kanada)

7 studentů pro 1 rezidenta
  (2x Taiwan, 2x Malta, Francie, Mexiko, Ukrajina)

srpen: 7 studentů pro 1 rezidenta
  (Slovensko, 2x Portugalsko, Italie, Indonezie, Rusko, Bulharsko)

8 studentů pro 1 rezidenta
  (2x Japonsko, Srbsko, Španělsko, Německo, 2x Turecko, Ukrajina)

15. srpna – 15. září 2 studenti pro 1 rezidenta (2x Tunisko)

Práce rezidenta ti také mj. přinese body navíc při konkurzu o získání stáže IFMSA, 250kč/studenta a proplacení nákladů spojených s rezidentstvím.
Více informací na @email
Spěchá!