Klub Alumni: výzva

Univerzita Karlova rozhodla o ukončení Spolku Carolinum. Na základě usnesení kolegia rektora byl nově ustaven Klub Alumni. Jeho hlavním posláním je poskytování informační, vzdělávací, společenské a kulturní služby absolventům UK. Členství v Klubu Alumni bude přinášet i další výhody. Na připravovaném webu pro absolventy by pak UK ráda zveřejnila medailonky zajímavých absolventů z jednotlivých fakult.

V té souvislosti se obracíme na všechny zaměstnance, absolventy i studenty 2. LF s prosbou o zasílání tipů na zajímavé absolventy – významné osobnosti fakulty z historie i současnosti, kterými by se naše fakulta mohla prezentovat. Své návrhy, prosím, zasílejte elektronicky nejpozději do 15. června 2014 pracovnici děkanátu Tereze Kůstkové.

Vytvořeno: 4. 6. 2014 / Upraveno: 22. 11. 2018 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková