Konkurz na měsíční praktickou stáž do Japonska

WAKAYAMA MEDICAL UNIVERSITY, JAPONSKO

Vážené studentky, vážení studenti 4.–5. ročníku,
dovolujeme si vás informovat o možnosti absolvování měsíční praktické stáže v Japonsku na Wakayama Medical University.

Jedná se o stáž v období července nebo září 2014 pro dva studenty.
Délka stáže jsou čtyři týdny.
Student do přihlášky uvede klinické předměty, které by rád absolvoval během stáže (konečné stanovisko záleží na možnostech Wakayama Medical University).

Část stáže bude hrazena z Rozvojového projektu 2. LF UK.

Konkurz se koná dne 5. května 2014 od 14 hodin v Konkurzní místnosti fakulty (přízemí).

Přihlášky do konkurzu spolu s náležitými dokumenty, prosím, odevzdávejte na Zahraniční oddělení naší fakulty, sl. Dominice Patrovské, do 1. května 2014.

Přihlášky musí obsahovat:

• jméno, příjmení, ročník studia, kontakt (adresa, telefon, e-mail)
  • hodnotu studijního průměru za ukončené ročníky + požadované předměty stáže
  • jiné písemně doložené studijní aktivity (např. práce na ústavech, klinikách atd.)
  • stupeň znalosti anglického jazyka na min. úrovni B2 (doložit – Cambridge Certificate, TOEFL, státní zkouška, Ústav jazyků 2. LF UK)

Studenti mohou použít formulář „Žádost o zahraniční stáž“ na
www.lf2.cuni.cz/zadost-o-zahranicni-staz, příp. mohou přihlášky zaslat emailem na @email nebo donést osobně.

Studenty, kterým bude stáž přidělena, vybírají pověření pracovníci 2. LF UK na základě písemných dokumentů a odpovídajícího bodového ohodnocení.

Vytvořeno: 20. 2. 2014 / Upraveno: 8. 1. 2019 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.