Letní škola imunologie (LLP Erasmus) – konkurz

LETNÍ ŠKOLA IMUNOLOGIE

V RÁMCI
LLP ERASMUS INTENSIVE PROGRAMME

Univerzita Tor Vergata v Římě pořádá ve dnech 24. července až 2. srpna 2012 letní školu pro studenty lékařských fakult. Program je podporován pro vybrané účastníky prostředky Evropské unie v rámci programu Erasmus*. V tomto schématu se mohou hlásit i studenti Univerzity Karlovy, která patří mezi organizátory této letní školy, spolu s Karolinska Institutet, Švédsko, UCL, Velká Británie, University of Oslo, Norsko a University of Basel, Švýcarsko. Program školy je dvoutýdenní, zaměřený v tomto roce na obezitu a diabetes a v druhém týdnu na imunologii. Celá aktivita je spojena s kulturní a společenskou částí, která je plánována organizátory a je nedílnou součástí schématu této letní školy.

(* Účast na letní škole není nijak omezující pro možné další výjezdy v rámci Erasmus. Pro naše studenty je účast včetně letecké dopravy plně hrazena. Podrobnosti na Ústavu imunologie, prof. Šedivá, dále v příloze a na webu www.medicalsummerschool.uniroma2.it.)

Tato letní škola je určena pro studenty magisterského studia
po ukončeném 3. ročníku.

Další podmínky pro účast:
velmi dobrá znalost anglického jazyka
zájem o předmět imunologie, event. další předměty v souvislosti s tématem
velkou výhodou je aktivní práce v oboru

Studenti, kteří mají zájem se zúčastnit výběrového řízení, zašlou přihlášky mailem na adresu @email nebo poštou či osobně na Zahraniční oddělení děkanátu UK 2. LF pí Dominice Patrovské.

Přihláška musí obsahovat:
Jméno, příjmení, adresu, telef. spojení, e-mail, ročník, kruh
Certifikát znalosti anglického jazyka
Krátký motivační dopis dokumentující zájem o vypsaná témata
Případné dobrozdání o aktivní práci v oboru

Zájemce upozorňujeme, že v případě, že budou vybráni, je jejich účast závazná!

Konkurzem budou vybráni 4 studenti a 2 náhradníci.

TERMÍN ODEVZDÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 5. 3. 2011 v 10.00

TERMÍN KONÁNÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JE 9. 3. 2011 VE 14.00
V KONKURZNÍ MÍSTNOSTI 2. lékařské fakulty
(budova ředitelství, přízemí)

Vytvořeno: 7. 2. 2012 / Upraveno: 20. 2. 2019 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.