Medik roku 2016: přihlašujte se

2. ročník soutěže MEDIK ROKU, určené pro studenty 4., 5. a 6. ročníků lékařských fakult v České a Slovenské republice, se bude konat 16.–17. dubna 2016 ve Strakonicích. Cílem této týmové soutěže medicínských vědomostí, zručností a fyzických dovedností je snížit odchody mladých lékařů do zahraničí a ukázat jim, že i menší, krajské nemocnice mohou nabídnout zajímavé pracovní prostředí, kvalitní zázemí a technologie, profesní růst a kvalitu pro pacienty. Uzávěrka přihlášek je 31. prosince 2015.

Organizátorem soutěže jsou Jihočeské nemocnice, a. s., ve spolupráci s Jihočeským krajem a neziskovou organizací HealthCare Institute, o. p. s. Záštitu nad touto akcí přislíbil hejtman Jihočeského Kraje Mgr. Jiří Zimola. Další informace a registrační formulář naleznete v této příloze, na webových stránkách www.medikroku.cz nebo profilu soutěže na Facebooku.

Vytvořeno: 12. 10. 2015 / Upraveno: 27. 7. 2018 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková