Mezinárodní certifikovaný kurz „Advanced Life Support Provider“

Vážené kolegyně a kolegové,
jménem výboru České resuscitační rady si vás dovolujeme pozvat na mezinárodní certifikovaný kurz Advanced Life Support Provider pořádaný ve spolupráci s European Resuscitation Council ve dnech 27.–28. června 2011 v Praze.

Kurz ALS je v západní Evropě již od devadesátých let zlatým standardem péče o nemocné s náhlou zástavou oběhu nebo jejím rizikem. Certifikát o absolvování kurzu má mezinárodní platnost. Kurz je velmi intenzivní, dvoudenní, s individuálním přístupem mezinárodního lektorského týmu. Vyučovacím jazykem kurzu je angličtina, je proto vhodný i pro studenty ve vyšších ročnících lékařských fakult. V řadě zemi (např. ve Velké Británii nebo Skandinávii) je absolvování kurzu ALS Provider nezbytným předpokladem pro vykonávání práce lékaře.

Více informací najdete na webu České resuscitační rady http://www.resuscitace.cz/?page_id=1228 nebo v přiloženém dokumentu. S dalšími dotazy se prosím obracejte na adresu @email.

Se srdečným pozdravem,
MUDr. Anatolij Truhlář