Mezinárodní job veletrh lékařství a zdraví – Careers in White

Pro velký úspěch Mezinárodního job veletrhu lékařství a zdraví, Careers in White, který se uskutečnil v březnu 2011 po celé Evropě a který navštívilo více než 155 500 návštěvníků, se pořadatelé rozhodli uskutečnit jeho další ročník i u nás v Praze. Veletrh se bude konat v Hotelu Jurys Inn, Sokolovská 11, 186 00 Praha 24. 3. 2012 od 10 do 16 hodin. Pokud chcete najít vhodnou pracovní pozici, navštivte veletrh a podívejte se na nabídky práce nejlepších zaměstnavatelů v Evropě, ale nezapomeňte se registrovat! Tento trh navštíví agentury jako jsou Permedex, EGV Recruting, Locumotion, Personalvermittlung Steiner, Optima, Agunis a jiné. Výjimečné pracovní podmínky spolu s atraktivním ohodnocením (od 2500 € měsíčně) jsou připraveny pro všchny návštěvníky. Pracovní nabídky jsou připraveny pro všechny zdravotnické pracovníky (lékaře, studenty, zubaře, faramceuty, zdravotní sestry, fyzioterapeuty, porodní asistentky a jiné) v zemích jako Francie, Anglie, Německo, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, arabské země a mnoho dalších. Zaregistrujte se již dnes a zúčastněte se specialní soutěže! Budeme čekat na vás! Vstupné je zdarma, spokojenost je zaručenawww.careersinwhite.com.

Andrea Blašková
Local officer on human Rights and Peace 2011–2012
Local Committe 2nd Faculty of Medicine,
Prague International Federation of Medical Students’ Associations Czech Republic (IFMSA CZ)