Mezinárodní konference nových horizontů ve vzdělávání 2012

Governors State University – USA, Ohio University – USA, Cleveland State University – USA a Sakarya University – Turecko organizují Mezinárodní konferenci nových horizontů ve vzdělávání – 2012 (INTE-2012). Jedná se o mezinárodní vzdělávací aktivitu pro akademiky a pedagogy. Podporuje rozvoj a šíření teoretických znalostí, koncepčního výzkumu a odborných znalostí prostřednictvím konferenčních aktivit a sborníků.

Mezinárodní konference nových horizontů ve vzdělávání – 2012 (INTE-2012) si klade za cíl šířit výsledky výzkumu a znalosti mezi akademiky a vést k rozvoji pedagogických věd.

INTE 2012 se koná v Praze, ve dnech 5.–7. června 2012, v hotelu Dorint Hotel Don Giovanni Prague.

Prezentace v plném znění budou zveřejněny v online sborníku INTE 2012 a vybrané příspěvky budou publikovány v:

• The Online Journal of New Horizons in Education – TOJNED (www.tojned.net) (indexován EBSCO),
  • The Turkish Online Journal of Educational Technology – TOJET (www.tojet.net) (SSCI).

Příspěvky v angličtině budou publikovány v Procedia of Social and Behavioral Science Journal indexovaném ISI Web of Knowledge (SSCI).

Tímto bychom vás rádi přizvali ke sdílení vašich zkušeností a odborných příspěvků s akademiky, pedagogy a odborníky.

Prof. Dr. Aytekin Isman
Hlavní organizátor
www.int-e.net

Vytvořeno: 22. 5. 2012 / Upraveno: 3. 1. 2018 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.