MotolArt 2013/2014

Přehlídka výtvarné tvorby motolských studentů MotolArt 2013/2014 se koná v prostoru před Velkou posluchárnou v Motole od pondělí 6. ledna, kdy byla zahájena slavnostní vernisáží. Jste srdečně zváni!

Klid a pohoda vánočních svátků jsou za námi, a my jsme vykročili do nového roku. Pustili jsme se do toho hezky zostra. A trochu kulturně.

Další ročník tradiční přehlídky výtvarné tvorby motolských studentů právě probíhá. Pravda, někteří nám již stihli odpromovat, ale i tak si tuto jedinečnou akci nehodlají nechat ujít.

Svá díla se vám rozhodli předvést: Honza Balko, Martina Čapková, Simona Felšoová, Adam Kalina, Jana Lůžková, Dominika Mária Vargová, Anton Vik, Martin Vlach a Šárka Zavázalová. Organizuje Martin Vlach.

Umělecká díla budou vystavena po dva týdny až do 15. ledna.

Zdroj: Motolák

Vytvořeno: 8. 1. 2014 / Upraveno: 21. 6. 2018 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.