MŠMT – Centra výzkumu 2006–2009 (2010)

Vyhlášení veřejné soutěže MŠMT – Výzkumná centra

1. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje veřejnou soutěž ve výzkumu a vývoji pro program výzkumu a vývoje Výzkumná centra (1M) pro období od roku 2006 do roku 2009.

Potřebné informace, vyhlášení soutěže a zadávací dokumentaci k Centru 1M najdete na:

Pozn: Zde může podpora na základní a aplikovaný výzkum činit nejvíce 90 % nákladů Centra.
Zbylé náklady nemůže uchazeč či spoluuchazeč hradit z vlastních zdrojů (hradit lze např. sponzorskými dary apod.)
Na činnosti Centra se musí podílet nejméně 2 právnické subjekty, alespoň jeden z nich se podílí na uskutečňování akreditovaných studijních programů.
Přihláška se vyplňuje v softwarové aplikaci – viz výše uvedená internet. adresa
(Další podmínky – viz Vyhlášení)

MŠMT pořádá informativní schůzku dne 1. 9. 2005 viz bod 6.2. Zadávací dokumentace.

2. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje veřejnou soutěž ve výzkumu a vývoji pro program výzkumu a vývoje Centra základního výzkumu (LC) pro období od roku 2006 do 2010.

Potřebné informace, vyhlášení a zadávací dokumentaci k Centru LC najdete na:

Pozn: Zde může podpora na základní a aplikovaný výzkum činit až 100 % nákladů Centra.
Přihláška se vyplňuje v softwarové aplikaci – viz výše uvedená internet. adresa
(Další podmínky – viz Vyhlášení)

MŠMT pořádá informativní schůzku dne 8. 9. 2005 viz bod 6.2. Zadávací dokumentace.

Kompletní přihlášky bude třeba doručit s velkým předstihem na Rektorát UK. Termín zatím není pevně stanoven. Předpokládáme druhou polovinu září 2005.
Na Grantové odd. UK 2. LF dodejte přihlášky nejpozději (prozatím) 9. září 2005Jelikož tento termín může být ještě upraven, prosím, pokud máte zájem podávat přihlášku na tato Centra, ozvěte se nám ihned (@email). Vedení UK bude chtít předběžně vědět, s kolika přihláškami má počítat.

Vytvořeno: 2. 8. 2005 / Upraveno: 10. 12. 2018 / Mgr. Gabriela Hlaváčová