Nabídka práce: lékař (i absolvent) se zájmem o spánkovou medicínu

Náplň práce: Klinická práce v oblasti spánkové medicíny a psychiatrie (v případě zájmu o specializační přípravu v psychiatrii), vědecko-výzkumná činnost v oboru

Pracoviště: Klecany (nedaleko od Prahy, dobrá dostupnost MHD, např. ze stanice metra C – Kobylisy)

Předpokládaný nástup: ihned nebo podle dohody

Výše úvazku: 1,0

Požadujeme:

  • absolutorium všeobecného lékařství (nejpozději do 30. 9. 2015),
  • zájem o specializační přípravu v psychiatrii nebo atestace v psychiatrii či neurologii,
  • zájem o vědecko-výzkumnou činnost v oboru a doktorské studium,
  • anglický jazyk slovem i písmem,
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

Nabízíme:

  • systematické vzdělávání a kvalitní odbornou supervizi,
  • možnost specializační přípravy v psychiatrii,
  • moderní zázemí nově vybudované vědecké instituce (EEG, polysomnografy, MRI, laboratorní zázemí aj.),
  • možnost zapojení do tuzemských i zahraničních výzkumných projektů, prostor pro realizaci vlastních výzkumných projektů,
  • dynamický a rozvíjející se tým, příjemné pracovní prostředí.

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na personální oddělení, e-mail: @email, případné dotazy: tel. 283 088 341.

Vytvořeno: 7. 9. 2015 / Upraveno: 7. 9. 2015 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková