Nabídka práce – výzkumný pracovník

2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze přijme výzkumného pracovníka do pracovního poměru na dobu určitou (s možností případného prodloužení) pro pracoviště Laboratoř VIAL 2. LF UK.

Náplň práce:

  • výzkumná činnost v rámci nově zakládaného multidisciplinárního týmu věnujícího se výzkumu ledvin, cév a molekulární podstatě vzácných chorobu u dětí (http://www.laborator-vial.cz),

  • příprava biologických vzorků, kultivace tkání v umělých mediích, ELISA techniky, Western-blott, analýza výstupů strojů SPRi a Microscale thermophoresis, Mikroskopické sledování buněčných kultur a analýza výstupů fluorescenční mikroskopie, Next-generation sequencing,

  • obsluha a základní údržba laboratorní techniky,

  • příprava materiálů nutných pro laboratorní činnost.

Požadavky:

  • minimální požadované vzdělání: VŠ přírodovědného směru, ideálně se zaměřením na biochemii, fyzikální chemii, analýzu proteinů a molekulární biologii,

  • možno i pro absolventa VŠ,

  • AJ slovem i písmem na úrovni minimálně B1, další jazyky výhodou,

  • zkušenost s prací ve výzkumné laboratoři, provádění analýz proteinů pomocí ELISA a WB technik, zkušenost s SPRi, termoforezou, metodami molekulární biologie či fluorescenční mikroskopií výhodou.

Nabízíme:

  • práci v nově zřízené (7/2015) výzkumné laboratoři 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy,

  • zapojení do mezinárodních projektů a možnost zahraničních stáží a školení,

  • moderní příjemné prostředí,

  • úvazek 1,0,

  • možnost absolvování programu PhD,

  • odpovídající mzdové ohodnocení.

Nástup: ihned, případně dle dohdody.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj životopis na adresu:

Vytvořeno: 24. 7. 2015 / Upraveno: 5. 4. 2024 / Miroslava Klobková