Nabídka ubytování na Hlávkově koleji

Rektorát UK oznámil 7. 8. 2012, že kapacita ubytování pro české studenty na Hlávkově koleji pro ak. r. 2012/13 nebyla v prvním kole přihlášek vyčerpána.
Ubytování na Hlávkově koleji je určeno pro studenty doktorských studijních programů nebo mladé akademické či vědecké pracovníky (i pro ty, kteří pracují v ústavech Akademie věd ČR), kteří dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků, jsou nemajetní, nemají byt v Praze a nejsou podnikateli. Lze předložit i žádost studenta magisterského studijního programu (v tomto případě je třeba výborný prospěch doložit výpisem studijních povinností, včetně hodnocení).
Toto „rychlé“ druhé kolo se týká pouze českých studentů, kvóta pro zahraniční studenty byla již v prvním kole univerzitou překročena.

Případní další zájemci mohou zaslat svoji žádost o ubytování mailem Renatě Habětínové na Studijní odd. 2. LF (@email). Termín pro podání žádosti byl RUK stanoven do 9. 8. 2012.

Vytvořeno: 7. 8. 2012 / Upraveno: 2. 1. 2018 / Helena Ulovcová