Nabídka zaměstnání: Neurologické oddělení, Strakonice

Inzerce

Nemocnice Strakonice, a. s.

přijme lékaře (vč. absolventů lékařské fakulty) do pozice sekundárního lékaře pro
Neurologické oddělení

O našem oddělení:
Zabýváme se diagnostikou a nechirurgickou léčbou celého spektra onemocnění centrálního nervového systému, páteře a nemocí periferních nervů a svalů. Jde především o cévní mozkové příhody, epilepsie, bolesti hlavy, Parkinsonovu nemoc, roztroušenou sklerózu, nádorová onemocnění a skupinu onemocnění páteře. Nezabýváme se léčbou psychiatrických onemocnění. Oddělení disponuje částí lůžkovou a ambulantní. Lůžková část má kapacitu 25 lůžek. V ambulantní části zajišťujeme péči zejména o nemocné po cévních mozkových příhodách, s epilepsií, roztroušenou sklerózou, bolestmi zad, s extrapyramidovou problematikou, demencí, bolestmi hlavy a neuropatiemi. Provádíme ultrazvukové vyšetření mozkových tepen, indikovaným pacientům je aplikován botulotoxin. Oddělení má dále specializovanou laboratoř EEG a EMG laboratoř.

Spádová oblast našeho oddělení zahrnuje zejména okres Strakonice, část Písecka, Prachaticka a Klatovska. Naše oddělení se nachází ve zcela nově postavených moderních prostorech.

Oddělení získalo akreditaci ministerstva k uskutečňování vzdělávacího programu lékařů.

Strakonická nemocnice
se opakovaně umisťuje na předních příčkách v průzkumu HealthCare Institute o nejlepší nemocnici republiky z hlediska spokojenosti pacientů, zaměstnanců a hospodaření s finančními prostředky. Je nositelem prestižního titulu Baby Friendly Hospital, jako první z nemocnic v kraji získala certifikát jakosti podle EN ČSN ISO 9001:2001, má akreditaci Spojené akreditační komise České republiky a je na špičce českých nemocnic v odběrech pupečníkové krve.

Nabízíme zejména:
1. stabilizovaný chod oddělení
2. příjemný kolektiv
3. pomoc při přípravě k atestační zkoušce
4. vstřícnost k dalšímu profesnímu růstu
5. zaměstnanecké benefity, pět týdnů dovolené, sleva na pohonné hmoty, možnost ubytování

Bližší informace
získáte u primáře oddělení