Nabídka zvýhodněných jazykových kurzů JIPka

Informační, poradenské a sociální centrum Univerzity Karlovy zveřejňuje nabídku zvýhodněných jazykových kurzů od jazykové školy JIPka na letní semestr. Slevy na kurzy jsou platné pro zaměstnance Univerzity Karlovy a pro členy klubu Alumni.

Na základě uzavřeného partnerství UK s Jazykovou školou JIPka mohou její zaměstnanci a členové Klubu Alumni UK využít i v nadcházejícím období slevu na vybrané kurzy.

V jarním semestru, který začíná na přelomu února a března, nabízí škola za zvýhodněnou cenu 2 000 Kč (běžná cena 3 600–4 100 Kč) následující typy kurzů:

• kurzy typu „Konverzace“ – bez ohledu na jazyk a úroveň pokročilosti,
  • kurzy typu „Gramatické struktury“ (zaměřené na objasnění a procvičení gramatických jevů daného jazyka) – rovněž bez ohledu na jazyk a úroveň pokročilosti.

Oba typy kurzů probíhají 1x týdně v celkové dotaci 16x 90 min. za semestr.

Slevu lze uplatnit na kterékoliv pobočce (tj. i mimo Prahu).

Bližší informace o nabídce kurzů naleznete zde.

Informace o zvýhodněných kurzech jsou vždy před začátkem semestru zveřejňovány mj. na webu IPSC v sekci věnované zaměstnaneckým benefitům. Pokud nechcete, aby vám nabídka unikla, přihlaste se k odběru informací mailem zaslaným na adresu @email, kde vám budou rovněž zodpovězeny případné dotazy.

Vytvořeno: 18. 1. 2017 / Upraveno: 18. 1. 2017 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková