Nastartujte svou kariéru v našich nemocnicích!

Přednáška určená absolventům lékařských fakult se bude konat 31. března 2015 v 15.00 na Rektorátu Univerzity Karlovy v Praze v Modré posluchárně (Celetná 20, Praha).

Krajská zdravotní a. s. je jedním z největších zdravotnických zařízení v České republice. Sdružuje pět nemocnic v Ústí nad Labem, Děčíně, Mostě, Chomutově a Teplicích. Tato moderní zdravotnická zařízení disponující špičkovým vybavením nabízejí atraktivní možnost uplatnění absolventům lékařských fakult. Koná se pod záštitou rektora UK profesora Tomáše Zimy a prorektora UK profesora Jana Škrhy.

Program:

1) Představení Krajské zdravotní a. s., jejích nemocnic a vybavení. (Ing. Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní a. s.)

2) Provoz, lékaři a jejich kariérní růst, možnosti vzdělávání, personální politika atd. (Bc. Lenka Benešová, vedoucí Úseku personalistiky a vzdělávání Krajské zdravotní a. s.)

3) Výzkum a klinické studie v nemocnicích Krajské zdravotní a. s. (prof. MUDr. Martin Sameš, CSc., přednosta Neurochirurgické kliniky Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, předseda Vědecké rady Krajské zdravotní a. s. a předseda České neurochirurgické společnosti ČLS JEP)

4)  Diskuse

Odkaz na web UK zde.

Vytvořeno: 18. 3. 2015 / Upraveno: 27. 7. 2018 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.