Norské fondy a fondy EHP

Dne 26. 1. 2015 byla vyhlášena poslední výzva pro předkládání žádostí v rámci Norských fondů a Fondů EHP aktivity CZ07 (Program na Spolupráci škol a stipendia).

Výzva 2015 byla vyhlášena k 26. lednu 2015 s uzávěrkou k 26. březnu 2015.

Více informací o programu se dozvíte na našich stránkách:

Jste studentem veřejné, státní nebo soukromé VŠ, nebo i VOŠ, se zájmem o zahraniční pobyt v Norsku, na Islandu nebo v Lichtenštejnsku?

Pak využijte této možnosti, zajistěte si příslib o přijetí od zahraniční univerzity („Letter of Acceptance“), potvrzení o studiu na domovské institucipodejte žádost v řádném termínu: 26. 1. 2015 – 26. 3. 2015

V rámci Programu Spolupráce škol a stipendia (Norské fondy a fondy EHP) jsou podporovány:

• projekty mobilit (zde žádají jak školy, tak studenti a pracovníci škol individuálně)
  • projekty institucionální spolupráce (zde žádají školy)

Kde studovat? Pro bližší informace o VŠ v zahraničí – viz odkaz níže:

Máte zájem o další informace? Rádi vám je poskytneme, kontaktujte nás na @email

V rámci projektů mobilit a stáží mohou předkládat žádosti jak studenti, tak i zaměstnanci vysokých škol.

Studenti mohou využít možnosti vycestovat na studijní pobyt, krátkodobý výzkumný pobyt či odbornou stáž. Zaměstnanci mohou čerpat finanční podporu na účast na konferencích či seminářích, na krátkodobý výukový pobyt nebo na stínování odborníka na zahraniční instituci.

Podrobné informace o způsobu předkládání žádostí se dozvíte na semináři dne 3. 2. 2015 od 13.00 v Zelené posluchárně (1. patro, č. 141, Celetná 20, Praha 1).

Vytvořeno: 21. 1. 2015 / Upraveno: 29. 1. 2019 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.