Ples 2. lékařské fakulty

Chcete zažít něco neobyčejného?
Něco slavnostního?
Něco zábavného a zároveň reprezentativního?

Ples 2. lékařské fakulty, který má své čestné místo na pomyslném trůnu neslavnostnějších fakultních událostí, nezklame ani v tomto akademickém roce.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou událost!
26. února 2011 od 19.30 v Národním Domě na Vinohradech

Majakovskému sálu vládne Orchestr Ladislava Bareše,
v Raisově sále Carisma, Stay SubwayKrocan Orchestra
a ve společenském sále klavírní virtuózové z naší fakulty!

Vyhlášení titulu „Učitel roku“ pro pedagogy, kteří získali ve vašich evaluačních anketách nejvíce hlasů, je nedílnou součástí, a stejně tak si i své pevné místo v programu zaslouží předpůlnoční vystoupení studentské taneční skupiny „Prdlý kosti“!

Letos nově vystoupí i mažoretky 2. LF „Shine Cheer Elite“

Těšte se na bohatou tombolu, kvalitní catering a svěží vzduch v nezakouřených prostorách Národního domu.

Lístky budou v prodeji od 17. 1. 2011 v pokladně děkanátu 2. LF (vedle Studijního oddělení) nebo v pokladně Národního domu na Vinohradech.
30korunová sleva pro členy Motoláku se uplatňuje pouze v pokladně děkanátu 2. LF proti průkazu ISIC studenta (1 člen – 1 zlevněný lístek)
V případě dotazů pište na @email

Ten jeden, jeden den v roce se sejdou pedagogové a sejdou se studenti a všichni na jeden, jeden večer zapomenou na každodenní shon a běh po nemocničních chodbách.
To jediné, co v ten den nutí se rozběhnout, je neúprosně rychlý takt valčíku.
Připravte taneční boty a šlehačkové účesy a oslavte s námi akademický rok 2010/2011.

Vytvořeno: 11. 1. 2011 / Upraveno: 19. 11. 2018 / MUDr. Jana Djakow