Ples 2. lékařské fakulty

Vážení členové akademické obce, přátelé motolské fakulty a milovníci tance,

nejvýznamnější a nejprestižnější akce plesové sezóny 2. LF je za dveřmi!

Tradiční
Ples 2. lékařské fakulty

se uskuteční 27. 2. 2010 od 20.00 v Národním domě na Vinohradech.
Lístky je možno zakoupit v pokladně děkanátu fakulty nebo v pokladně Národního domu od 250 korun, na místě za 300 korun. Členové studentského spolku Motolák mají slevu 30 Kč*.

Součástí programu bude mimo jiné úvodní slovo děkana fakulty, show Martina Koldy a Terezy Bufkové (účastnice StarDance), představení nejlepší fakultní taneční skupiny Prdlý kosti a vyhlášení ankety Učitel roku. K tanci a poslechu budou v Majakovského sále hrát orchestr Ladislava Bereše a DJ PatriK, v Raisově sále zahraje skupina Atarés a Krocan Orchestra.

V neposlední řadě je na programu také bohatá tombola, do které věnovala ceny dlouhá řada sponzorů, namátkou: knižní ceny v hodnotě několika desítek tisíc korun darovala nakladatelství Grada, Galén a Maxdorf, poukázky na nákup knih věnovalo knihkupectví Neo Luxor, společnost Student Agency darovala do losování zájezd pro dvě osoby kamkoliv po Evropě v hodnotě osmi tisíc korun.

Od letošního ročníku ples podporuje zdravý životní styl, a proto bude kouření dovoleno pouze mimo prostory Národního domu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na @email
Za celý organizační výbor vás na Ples 2. LF zve
Radovan Hudák
předseda studentského spolku Motolák

* Členové Motoláku mají možnost zakoupit si lístek v POKLADNĚ DĚKANÁTU za sníženou cenu. Každý člen má nárok na jeden lístek, po předložení členského průkazu. Kdo průkaz nemá, nechť kontaktuje místopředsedkyni pro vnitřní záležitosti Martinu Kmecíkovou.
O vstupu do Motoláka a členství se dozvíte víc buď kontaktováním Martiny Kmecíkové, nebo na stránce motolak.lf2.cuni.cz.

Poslední aktualizace: 11. 1. 2018 / MUDr. Jana Djakow
Byla tato stránka užitečná?