Ples 2. LF UK

Blíží se nejočekávanější akce akademického roku, tradiční ples 2. lékařské fakulty!

I letos můžete čekat večer plný zábavy, hudby a tance.
Tentokrát v sobotu 2. března 2013 a kde jinde, než v Národním domě na Vinohradech!

Lístky budou k dispozici od 1. února 2013 v pokladně děkanátu fakulty nebo v pokladně Národního domu od 300 korun, na místě pak za 400 korun.
Členové studentského spolku Motolák mají slevu 50 Kč po předložení ISIC.

Můžete se těšit na zahájení plesu v režii našeho pana děkana, oko potěší předtančení Renaty Petříčkové s Milanem Martínkem. Taneční zábavu obstará orchestr B.n.BandDJ Jirka Vítek v Majakovského sále, v Raisově sále uslyšíte kapelu ImperioBek Ofis a samozřejmě nesmí chybět naši talentovaní studenti, kteří zpříjemní večer ve společenském sále hrou na klavír.

Nepřijdete ani o tradiční vyhlášení ankety Učitel roku a jako hřeb večera se představí taneční spolek naší fakulty Prdlý kosti se svým novým vystoupením.

Dočkáte se i bohaté tomboly s řadou cen od našich sponzorů.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na @email

Více informací naleznete na stránkách Motoláku (http://www.motolak.org/ples-2lf-0) nebo na Facebooku.

Vytvořeno: 21. 2. 2013 / Upraveno: 14. 11. 2018 / MUDr. Jana Djakow