Pokyny pro zapisování povinně volitelných předmětů

Pro zapisování povinně volitelných předmětů vydáváme počínaje akademickým rokem 2004–2005 následující pokyny:

1. Ústavy a kliniky UK 2. LF potvrdí Studijnímu oddělení nabídku povinně volitelných předmětů (PVP) pro následující akademický studijní rok a to nejpozději do 30. 6.
  2. Studijní oddělení v dostatečném předstihu před zápisem ke studiu zveřejní seznam PVP (vč. minimálních a maximálních limitních počtů pro zápis studentů), které nabízejí ústavy a kliniky fakulty pro daný akademický rok.
  3. PVP si student zapisuje při zápisu ke studiu do příslušného ročníku studia. Při zápisu se student zaregistruje do seznamu PVP a zvolený PVP se uvede v jeho Studijním průkazu – Indexu jmenovitě (provádí Studijní odd. UK 2. LF).
    O pořadí zapsaných studentů ke studiu PVP rozhoduje datum registrace v seznamu PVP.
  4. Dodatečná změna zápisu PVP je možná:
    1. pokud se pro malý počet zájemců PVP neotevře, resp.
    2. na základě potvrzeného souhlasu se změnou vedoucího zvoleného PVP zapsaného v indexu při zápisu a potvrzeného proděkanem pro výuku klinických oborů prostřednictvím Studijního oddělení.

doc. MUDr. P. Zoban, CSc.
proděkan pro studium klinických oborů

prof. MUDr. J. Koutecký, DrSc.
děkan UK 2. LF

V Praze dne 12. 7. 2004