Pořiďte si kalendář na rok 2017 a pomozte ohroženým dětem!

Studentská nezisková organizace Andromeda se zaměřuje se na pomoc sociálně znevýhodněným dětem z různých dětských zařízení. Ty jsou totiž často ohroženy citovou deprivací. Andromeda pod záštitou 3. LF UK sdružuje a školí dobrovolníky z různých fakult, kteří pak ohrožené děti pravidelně navštěvují a snaží se jim vynahradit nedostatek kontaktu s blízkými lidmi.

Mezi dobrovolnicí a dítětem vzniká často silný vztah a tento vztah se snaží zobrazit i fotografie v novém kalendáři Andromedy. Kalendář byl na konci listopadu pokřtěn rektorem UK, profesorem Tomášem Zimou, a nyní je stále možné si ho pořídit – lze ho objednat přes tento formulář. Cena jednoho výtisku je 150 Kč. Jeho zakoupením přispějete Andromedě na hrazení potřebných psychoterapeutických služeb pro ohrožené děti.

Andromeda vám děkuje za pozornost a přeje šťastný nový rok!

Vytvořeno: 16. 1. 2017 / Upraveno: 30. 1. 2017 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.