Poznámka k výsledku přijímacího řízení

Vážení uchazeči,
dne 4. 7. 2012 rozhodla hlavní přijímací komise o přijetí prvních uchazečů. V souladu s podmínkami pro přijetí, které jsme zveřejnili již v roce 2011, jsme přijali tolik uchazečů, kolik dovoluje kapacita počtu studentů v prvním ročníku. Např. pro magisterské studium všeobecného lékařství jsme přijali všechny od 1.–2. (shodný bodový zisk) po 150.–153. místo (shodný bodový zisk) včetně. Přestože máme zkušenost, že naši fakultu si většina přijatých opravdu vybere, někteří se k zápisu nedostaví. Z toho důvodu je velmi pravděpodobné, že již bezprostředně po zápisu (link na termíny) budeme moci přijmout ještě uchazeče, kteří se umístili na dalších pořadích, až do naplnění kapacity pro daný obor studia.

Dlouhodobě se počet zapsaných pohybuje např. pro obor všeobecné lékařství kolem 80 % z počtu přijatých.

doc. MUDr. Ondřej Hrušák, Ph.D.
děkan

Vytvořeno: 4. 7. 2012 / Upraveno: 16. 11. 2017 / prof. MUDr. Ondřej Hrušák, Ph.D.