Pozvánka na Imunologické symposium 2012

Vážené kolegyně a kolegové,
rádi bychom vás pozvali na jednodenní symposium „Day of Immunology 2012: Towards New Frontiers“, dne 23. dubna 2012, které se pořádá v rámci Dne imunologie a zároveň je součástí oslav 50. výročí založení Mikrobiologického ústavu Akademie věd České repoubliky, v. v. i. Program jednodenního symposia naleznete na webové adrese: http://www.biomed.cas.cz/DIMBU2012.

Seznam zahraničních přednášejích, kteří budou prezentovat výsledky své výzkumné činnosti, naleznete v pozvánce. Pracovníci Oddělení imunologie a gnotobiologie Mikrobiologického ústavu AV ČR se rovněž zúčastní s krátkou prezentací ze svého současného bádání. Začátek symposia je v 9 hod., z důvodů registrace je nutno dostavit se o chvilku dříve.

Všichni jsou srdečně zváni, studenti a mladí vědci zde budou mít možnost účastnit se živé diskuse se zahraničními odborníky.

Symposium se koná pod záštitou Mikrobiologického ústavu AV ČR, v. v. i, České imunologické společnosti a Italského kulturního institutu v Praze.

Těšíme se na vás!

S přáním pěkného dne,