PragueONCO 2011

2. pražské mezioborové onkologické kolokvium – PragueONCO 2011

PragueONCO 2011 pořádá 1. LF UK ve spolupráci s 2. a 3. LF UK.
Záštitu nad kolokviem převzalo Ministerstvo zdravotnictví ČR a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
První ročník kolokvia – PragueONCO 2010, který proběhl v lednu tohoto roku, byl všemi účastníky velmi kladně hodnocen. Celkem jej navštívilo přes 420 posluchačů z řad lékařů, nelékařských pracovníků, mladých lékařů a studentů medicíny.

Přijměte pozvání na druhý ročník mezioborového onkologického kolokvia – PragueONCO 2011

PragueONCO 2011 se uskuteční ve dnech 27.–28. ledna 2011 v Clarion Congress Hotelu Prague****, Freyova 33, Praha 9.
Také v roce 2011 nabídne kolokvium přednášky nejen z oboru onkologie, se kterými vystoupí uznávaní odborníci z České republiky i ze zahraničí v rámci:

• lékařské sekce
  • sesterské sekce
  • paliativního semináře
  • a nově také pacientské sekce

Více informací, včetně možnosti on-line registrace pro všechny skupiny účastníků, naleznete na stránkách www.pragueonco.cz.

Pozvánku v PDF si můžete prohlédnout zde.
Program kolokvia najdete zde.

Vytvořeno: 16. 12. 2010 / Upraveno: 4. 1. 2019 / Helena Ulovcová