Praktika z mikrobiologie - pro studenty 2. ročníku

Prosíme všechny studenty 2. ročníku, aby si na praktická cvičení Ústavu lékařské mikrobiologie nosili s sebou visací zámečky (např. typu FAB 1466/38). K dispozici budete mít šatní skříňky, které je třeba si zamykat. Pláště dostanete jednorázové – není nutné nosit s sebou žádné ochranné oděvy.

Praktika se budou konat v budově č. 20 – Ústav lékařské mikrobiologie. Jde o jednopatrovou budovu v areálu nemocnice těsně u modrého plotu po pravé straně od Jižní vrátnice (pod Plicní klinikou). Ke vstupu do areálu je také možné použít branku, která se nachází těsně před zadní stranou budovy a je dobře využitelná při výstupu z autobusu č. 167 (zastávka Pod Šafránkou).

Do budovy se dostanete z areálu nemocnice předním vchodem (u přístřešku pro kuřáky) po schodech dolů (nad schody je kovová rampa). U dveří zvoňte na spodní zvonek označený MEDICI (PRAKTIKA).

Z provozních důvodů je nezbytné, abyste chodili do budovy vždy všichni společně – na jedno zvonění – 10 minut před začátkem praktik.

Vytvořeno: 8. 2. 2013 / Upraveno: 2. 9. 2016 / Marie Havlová