Přednáška „Boj se slepotou v Africe“

Vážení studenti a zaměstnanci UK 2. LF,
studentský spolek UK 2. LF Motolák a nadace Světlo pro svět si vás dovoluje pozvat na veřejnou přednášku, která se uskuteční dne 14. 12. v 17.30 ve velké posluchárně. Téma přednášky bude „Boj se slepotou v Africe“. Přednášet bude výkonný ředitel organizace Mgr. Filip Zoubek, MBA.

Přijďte si poslechnout, jak organizace Světlo pro svět zachraňuje zrak lidem z Etiopie, Rwandy nebo z Burkina Faso. Dozvíte se o podporovaných projektech, o vzdělávání místních lékařů i o integraci pacientů zpátky do normálního života.

Více se o přednášce dozvíte v článku na portálu studentů 2. LF Motolák
ttp://www.motolak.org/akce/boj-se-slepotou-v-africe-prednaska-nadace-svetlo-pro-svet nebo taky na stránkách nadace www.svetloprosvet.cz. Pokud používáte sociální síť Facebook, můžete svou účast potvrdit na adrese

Těšíme se na vás.

Vytvořeno: 9. 12. 2011 / Upraveno: 7. 12. 2017 / MUDr. Jana Djakow