Přijďte podpořit univerzitu na souboj Univerzitních osem

Vysoké školy se v pátek 5. června opět utkají o titul v závodě Univerzitních osem, který už popáté otevře program veslařského závodu Primátorek Skupiny ČEZ. Na Náplavce vás kromě sportovního programu čeká aktivní zábava, kde si můžete oddychnout od zkouškového. Plno různých her nabídne společně s veslařským závodem skvělou podívanou, kde nesmíte chybět!

Předprogram 102. Primátorek Skupiny ČEZ odpoví na otázku, na které škole studují ti nejlepší veslaři. Těšit se můžete na Náplavku plnou aktivit nejen pro studenty, kde za účasti rektorů odstartuje 5. ročník Univerzitních osem. Na startu nebude chybět čtveřice pražských vysokých škol  –  ČVUT, VŠE, UK a ČZU. Kromě českých univerzit dorazí i posádky z německých Drážďan, švýcarského Lausanne a polské Vratislavi. Novinkou letošního ročníku je i závod mořských čtyřveslic.

Kromě sportovního programu je pro návštěvníky nachystána i relax zóna, soutěže v balancování na dřevěné kládě, přetahování lanem a spoustu další aktivní zábavy. Po celou dobu vám bude hrát DJ Radek Honc z rádia Expres FM.

Trofej pro nejlepší vysokoškolskou posádku vyhrála kromě roku 2012 (kdy vyhrála ČZU) pokaždé ČVUT. Kdo zvítězí letos? Přijďte podpořit svou alma mater na náplavku u Rašínova nábřeží 5. června od 16 hod.

Více na http://osmy.cz

Vytvořeno: 27. 5. 2015 / Upraveno: 21. 1. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková