Přijímací řízení do doktorského studia

Děkan Univerzity Karlovy 2. lékařské fakulty v Praze
vyhlašuje pro akademický rok 2008/2009 přijímací řízení

do prezenční a kombinované formy doktorského studia v oblasti biomedicíny

Obory:

1. Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
  2. Biologie a patologie buňky
  3. Biochemie a patobiochemie
  4. Fyziologie a patofyziologie člověka
  5. Imunologie
  6. Lékařská mikrobiologie
  7. Neurovědy
  8. Farmakologie a toxikologie
  9. Lékařská biofyzika
  10. Antropologie
  11. Gerontologie
  12. Experimentální chirurgie
  13. Preventivní medicína

Informace o studijních oborech a předepsaný formulář přihlášky ke studiu lze získat na děkanátě fakulty na Oddělení vědy a doktorského studia u Ivany Tinkové.

Informace jsou dostupné rovněž na internetové adrese

Přijímací pohovory proběhnou v červnu 2008.
Podmínkou pro přijetí je ukončené vysokoškolské vzdělání na úrovni magisterského studijního programu, a to nejpozději k 1. 10. 2008.

K přihlášce uchazeč doloží:

• stručný odborný životopis
  • doklad o ukončeném vysokoškolském vzdělání na úrovni magisterského studijního programu
  • stručnou anotaci výzkumného projektu
  • ostatní doklady hodné zřetele (např. přehled dosavadních publikací uchazeče, doklad o státní zkoušce z angličtiny, doklad o vědecké praxi doma či v zahraničí apod.).

Stanovený administrativní poplatek ve výši 595,– Kč lze poukázat prostřednictvím účtu Komerční banky, Na Příkopě 33, čp. 969, 114 07 Praha 1, č.: 37530021/0100, konstantní symbol pro platbu převodem 558 (pro platbu složenkou 379), variabilní symbol 86004. Poplatek lze také zaplatit v pokladně děkanátu.
Potvrzení o zaplacení odevzdejte spolu s přihláškou a přílohami na Odd. vědy u I. Tinkové.
Bez zaplacení administrativního poplatku a kompletní přihlášky se všemi přílohami nebude uchazeč pozván k přijímacímu pohovoru.
V případě neúčasti v přijímacím řízení se administrativní poplatek nevrací.

Přihlášky ke studiu přijímá děkanát do 30. 4. 2008!

Vytvořeno: 5. 3. 2008 / Upraveno: 15. 1. 2019 / Ivana Tinková