Přípravný kurz k přijímacím zkouškám na UK 2. LF

Informace k Přípravnému kurzu k přijímacímu řízení z biologie, chemie a fyziky pro uchazeče o studium na UK 2. LF v Praze

Přípravný kurz proběhne e-learningovou formou, tedy „přes internet“. Výuka každého předmětu bude sestávat z 12 lekcí tematicky odpovídajících okruhům otázek k přijímacím zkouškám. Každá lekce bude trvat 90 minut a její součástí bude studijní materiál a procvičovací test k probranému tématu. Během celé lekce bude možno komunikovat s vyučujícím prostřednictvím diskusního fóra. Opakování látky formou procvičovacích testů bude umožněno na kompletní sadě modelových testových otázek k přijímacímu řízení. Úspěšnost testu bude automaticky kontrolována a vyhodnocována webovou aplikací, která také bude testy opakovaně náhodně generovat. Nultý týden kurzu bude věnován návodu k práci s kurzem, vyplnění profilu uživatele, testování připojení atd. V poslední lekci si budete moci vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto. Všechny lekce budou přístupné od jejich uvedení po celý zbytek kurzu a celý kurz bude navíc přístupný další přibližně 4 týdny mezi poslední lekcí a přijímacími zkouškami.

Kurz proběhne mezi 20. únorem 2012 (počátek nultého týdne) a 19. červnem 2012 (konec zpřístupnění kurzu). V týdnu začínajícím velikonočním pondělím se výuka nebude konat.

Každý účastník kurzu absolvuje jednu lekci každého předmětu týdně. Účastníci se přihlásí do jedné ze čtyř skupin, které se budou lišit týdenním rozvrhem:

pondělí
pondělí
středa
středa
skupina A Bi Ch Fy
skupina B Ch Fy Bi
skupina C Fy Bi Ch
skupina D Bi Ch Fy

Počet účastníků v jedné skupině je omezen na 60.

Elektronické přihlašování na kurz je přístupné na
Po odeslání přihlášky bude uchazeči doručen e-mail s instrukcemi pro provedení platby a současně mu bude rezervováno místo ve vybrané skupině. Cena kurzu je stanovena na 6 tisíc Kč. Po zaplacení obdrží uchazeč další instrukce a svoje heslo pro přihlášení do kurzu. Pokud platba nedorazí na účet UK 2. LF do 10 kalendářních dnů, rezervace propadne, přihláška bude zrušena a místo bude nabídnuto případným náhradníkům. Platby bez řádné přihlášky a bez specifických platebních údajů budou vráceny na náklady odesílatele.

Kurz je přípravou na přijímací řízení na UK 2. LF v Praze, ale v žádném případě přijímací řízení nenahrazuje ani není zárukou přijetí na fakultu.

V případě potřeby se můžete obracet na e-mail @email

Pro platby ze zahraničí používejte toto bankovní spojení:

účet č.: 37530021/0100 IBAN CZ3401000000000037530021
banka: Komerční banka, a. s., Na Příkopě 33, čp. 969, 114 07 Praha 1
SWIFT: KOMB CZ PP

Do zprávy pro příjemce vypište své jméno (uchazeče), variabilní a specifický symbol, který jste dostali při registraci. A dále je třeba, aby všechny poplatky hradil odesílající tak, aby na fakultní účet došla plná úhrada kurzovného.

Vytvořeno: 13. 12. 2011 / Upraveno: 18. 12. 2018 / Marie Havlová