Projekt OPPA na podporu rodičů-akademiků

Vážení přátelé,
Filozofická fakulta UK nabízí v rámci projektu OPPA podporu rodičům-akademikům i z ostatních pražských fakult a dalších pracovišť Univerzity Karlovy.

1. Příspěvek na hlídání dětí vámi zajištěnou pečovatelkou nebo ve vámi vybraném dětském koutku. Od srpna 2011 došlo ke změně: hlídání již nezajišťuje jediná firma, ale rodiče si hlídání zajistí sami a z projektu na ně dostanou finanční příspěvek. Hlídání již není omezeno na území hlavního města Prahy nebo provozní kapacitu původní hlídací firmy – podrobné informace: www.ff.cuni.cz/FF-8049.html
  2. Úhrada počítačových nebo pedagogických kurzů dle vašeho výběru. Kurzy si vybíráte sami u vámi zvoleného dodavatele – podrobné informace: www.ff.cuni.cz/FF-8052.html
  3. Zapůjčení notebooku DELL Vostro 3300 pro práci doma – podrobnosti viz: www.ff.cuni.cz/FF-8051.html

Pokud máte o využití podpory zájem, neváhejte mne kontaktovat na níže uvedeném emailu. Nabídka platí do 31. srpna 2012. Ozvěte se mi co nejdříve, abychom se dohodli, co a jak dál. Pokud nejste rodiče-akademici, předejte prosím tuto nabídku kolegyním a kolegům, které by mohla zajímat.

Rodič-akademik je zaměstnanec pražské fakulty UK s pracovní smlouvou na jakýkoliv úvazek na pozici: akademický pracovník, vědecký pracovník nebo lektor. Místo práce ve smlouvě musí být „Praha“. Podmínkou je, že zaměstnanec je aktuálně na mateřské nebo rodičovské dovolené nebo max. do 1 roku po jejím ukončení.

Zlata Nováková
koordinátorka projektu