Seminář Kardio 35

Dobrý den,
rád bych vás pozval na seminář Kardio 35, který proběhne v sobotu 27. 4. 2013 v prostorách 3. lékařské fakulty v Praze.

Kardio 35 je pracovní skupina České kardiologické společnosti pro mladé kardiology do 35 let. Seminář bude primárně zaměřen pro budoucí kardiology, ale NEJEN pro ně.

Program:

1. Základy supraventrikulárních a komorových tachykardií: MUDr. Michal Pazderník
  2. EKG kvíz: MUDr. Jiří Plášek, Ph.D.
  3. ICHS: MUDr. Michal Šnorek
  4. Srdeční selhání: MUDr. Radoslav Maxian

Každá přednáška bude mít cca 30 minut a měly by být zaměřeny prakticky. Na konci bude prostor pro menší témata, například „Co čeká absolventa, když po škole nastoupí na kardiologické oddělení“.
Celkově by seminář měl trvat maximálně 3 hodiny.

Vstup je ZDARMA. Pokuste se mi, prosím, oznámit svou účast co nejdříve, abych věděl, jak velkou posluchárnu mám zamluvit.
Dejte mi prosím vědět buď na facebooku:
https://www.facebook.com/events/405715689523843/ nebo pokud FB nepoužíváte, napište mi na mail @email.

S díky, Jan Štros

Vytvořeno: 13. 3. 2013 / Upraveno: 20. 11. 2017 / Marie Havlová