Setkání s ruskými studenty medicíny

V týdnu od 20. října 2014 navštíví pražské Protonové centrum delegace ruských expertů v čele s profesorem MUDr. Šamilem Chanafievičem Gancevem, Ph.D., ředitelem katedry onkologie Baškirské státní zdravotní univerzity, ředitelem kliniky onkologie a významným představitelem vědy v Ruské Federaci, který projevil zájem o setkání s ruskými studenty. Jednalo by se o studenty lékařské fakulty Univerzity Karlovy studující obory onkologie, pediatrická onkologie, radioterapie. Společná schůzka by se uskutečnila v Protonovém centru a její součástí bude prohlídka centra, beseda s lékaři a fyziky, kteří připravují ozařovací plány pro protonovou terapii. Navrhovaný termín setkání: pondělí 20. 10. 2014 v 15.00 v Protonovém centru, areál Nemocnice na Bulovce, Budínova 2437/1A, Praha 8.

V případě zájmu kontaktujte e-mailovou adresu: @email nebo telefonní číslo 222 999 022.

Vytvořeno: 14. 10. 2014 / Upraveno: 6. 12. 2017 / Marie Havlová