Stipendia pro kurs na Sharda University v Dillí

Stipendia na kurs „Cultural Experience Programme“ na Sharda University v Dillí

Sharda University v Dillí poskytne celkem 20 stipendií (pro uchazeče z celého světa) určená k umožnění účasti ve dvoutýdenním kursu „Cultural Experience Programme“ pořádaném touto universitou.

Termín konání kursu je 18. února – 2. března 2013.
Absolventi obdrží osvědčení o účasti (Certificate of Participation).

Náplň tohoto kursu zahrnuje:

• Semináře o indickém umění, kultuře a kulinářství
  • Návštěvy indických i nadnárodních společností
  • Hodiny jógy, ajurvédy, angličtiny nebo hindštiny anebo informační technologie (podle výběru)
  • Exkurze do Ágry (Tádž Mahal, Červená pevnost) nebo Džajpúru (královské paláce)

Stipendium je určeno vysokoškolským studentům oborů (pro přesnost uvádíme názvy oborů v původním anglickém znění):
Business Studies, Engineering, Law, Arts and Languages, Basic Sciences, Medicine, Dentistry, Allied Sciences and Creative Arts, Allied Health Sciences, Design and Architecture, Social Sciences

Stipendium pokrývá školné (tj. stipendisté žádné školné neplatí), ubytování a stravování a exkurze tvořící součást programu. Účastníci si musí sami uhradit cestu do Indie a zpět a sjednat a zaplatit zdravotní pojištění na dobu pobytu v Indii.

Žadatelé musí mít velmi dobrý studijní prospěch („have a Grade Point Average of at least 8 and above (on 10 point scale) or GPA, 3.20 and above (on 4 point scale) or Grade B and above“). Program probíhá v angličtině, proto je nutná velmi dobrá znalost angličtiny.

Žádost musí obsahovat:

• vyplněný formulář přihlášky
  • životopis
  • dva doporučující dopisy od vysokoškolských učitelů
  • motivační dopis v rozsahu maximálně 1000 slov
  • potvrzení o průběhu studia,včetně výpisu zkoušek
  • ověření výpisu zkoušek indickým velvyslanectvím
  • potvrzení o uzavření zdravotního pojištění pro pobyt v Indii

Podrobné informace a formulář žádosti jsou k dispozici na
Přihlášku (tj. vyplněný formulář žádosti se všemi přílohami) je třeba zaslat elektronicky v naskenované podobě na adresy:
@email

Veškeré doklady musí být v angličtině nebo opatřeny překladem do angličtiny.

Uzávěrka přijímání přihlášek je 30. listopadu 2012.

Kontakt a bližší informace:

e-mail: @email
Internet:
www.sharda.ac.in

Vytvořeno: 14. 9. 2012 / Upraveno: 8. 10. 2018 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.