Stipendia pro studium a výzkum na Slovensku

V rámci Národního stipendijního programu Slovenské republiky byla vyhlášena nová výzva k podávání žádostí o stipendia na studijní, výzkumné a přednáškové pobyty v akademickém roce 2013/2014.

Stipendia jsou určena pro studenty druhého stupně vysokoškolského studia – magisterského a doktorského a pro akademické, výzkumné a umělecké pracovníky z České republiky. Stipendium pokrývá životní náklady na tento pobyt.

O stipendium se mohou ucházet občané České republiky působící v ČR nebo v zahraničí (s výjimkou Slovenska), a zároveň občané dalších vybraných zemí, kteří působí v České republice.

Informace o programu jsou k dispozici na oficiální webové stránce programu www.stipendia.sk, popř. www.scholarship.sk, kde se také podávají online žádosti o stipendia.

V případě dotazů je možné se obrátit na administrátora projektu pana Lukáše Marcina (@email).

Uzávěrka pro podávání žádostí je 30. 4. 2013 do 16 hod.

Vytvořeno: 17. 4. 2013 / Upraveno: 8. 2. 2018 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.