Stipendijní pobyt pro doktorandy UK na Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf v akademickém roce 2006/2007

Nabídka stipendijních pobytů pro doktorandy UK na Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf v akademickém roce 2006/2007.

Nabídka je určena pro podporu studijních a výzkumných pobytů v délce 6, 9 nebo 12 měsíců s měsíčním stipendiem 800 Euro. Stipendia financuje Industrie-Club Düsseldorf.

Zájemci musí předložit následující doklady v anglickém či německém jazyce, a to ve dvojím vyhotovení:

• životopis s fotografií
  • úředně ověřenou kopii diplomu
  • kopii dokladu o doktorandském studiu na UK
  • doporučení školitele
  • téma a popis studijního nebo výzkumného záměru s časovým plánem

Za naši fakultu budou nominováni 2 doktorandi. RUK vybere z přihlášených zájemců 2–3 kandidáty, jejichž přihlášky budou postoupeny ke konečnému výběrovému řízení na univerzitě Düsseldorf.

Zájemci, hlaste se, prosím, se všemi doklady nejpozději do 12. 6. 2006 (krátký termín od RUK) na oddělení vědy a doktorského studia (Mgr. Soňa Tomková).

Vytvořeno: 22. 5. 2006 / Upraveno: 7. 11. 2018 / Administrátor 2. LF UK