Studentské hodnocení výuky

I v letošním roce vás, studenty 2. lékařské fakulty, zveme k hodnocení výuky, které již tradičně probíhá elektronickou formou a je anonymní.

Portál hodnocení výuky

Po dohodě mezi zástupci akademického senátu, studentů a vedení fakulty doznal systém hodnocení několika změn. Věříme, že tyto změny budou pro studenty atraktivní a přispějí k jejich vyšší účasti, která je samozřejmě zásadní pro důvěryhodnost takto získaných informací. Účast studentů v anketě chceme i letos podpořit různými motivujícími prvky, například budeme mezi studenty, kteří anketu řádně vyplňují, losovat ty, kteří získají zdarma lístky na fakultní ples.

Brzy vás na webových stránkách seznámím s výsledky evaluace z minulého roku, se kterými již pracují jak přednostové ústavů a klinik, tak vedení fakulty.

MUDr. Michal Pelíšek, člen kolegia děkana 2. LF

Vytvořeno: 6. 1. 2015 / Upraveno: 28. 1. 2015 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.