Studium lékařské molekulární biologie v Jerevanu

Distanční studium lékařské molekulární biologie v Jerevanu

Dvě vysoké školy v Jerevanu (Jerevanská státní universita a Jerevanská státní lékařská universita) společně organizují magisterský studijní program pod názvem „Medical Molecular Biology“ („Lékařská molekulární biologie“), a to ve spolupráci s Westminsterskou universitou (University of Westminster) ve Velké Británii.

Studium probíhá v angličtině a je realizováno distanční formou, takže je lze realizovat i jako doplňkové studium ke kmenovému studiu lékařství na české vysoké škole. Vzhledem k tomu, že studium je organizováno společně s Westminsterskou universitou, získají absolventi po úspěšném dokončení studia kromě diplomu z Arménie i diplom z této britské university.

Podmínkou přijetí je vhodné předchozí vzdělání, podrobnosti jsou uvedeny v přiloženém informačním letáku. Je třeba počítat s dosti vysokými požadavky na úroveň znalosti angličtiny (např. alespoň 6,5 bodu z testu IELTS nebo alespoň 600 bodů u „papírové“ a 250 bodů u počítačové verze testu TOEFL).

Absolventi získají magisterskou hodnost v dané oblasti (MSc in Medical Molecular Biology).

Veškeré bližší informace je nutno si vyžádat na níže uvedených kontaktech.

Kontakt pro bližší informace:
dr. Inno Porakishvili (Westminsterská universita)
e-mail: @email
dr. Irina Artsrumi (Jerevanská státní universita)
e-mail: @email
dr. Anna Semerjyan (Jerevanská státní lékařská universita)
e-mail: @email

Vytvořeno: 30. 7. 2012 / Upraveno: 19. 12. 2018 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.