Sympozia pro mediky: Srdeční selhání a Novinky v kardiologii

Vydavatelství Mladá fronta, a. s., si dovoluje pozvat studenty 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze na odborná lékařská sympozia pořádaná divizí Medical Services. V měsíci červnu se jedná o konference Srdeční selhání a Novinky v kardiologii.

Srdeční selhání. Garantem odborného programu, a zároveň jedním z přednášejících je prof. MUDr. Josef Kautzner, CSc., přednosta Kliniky kardiologie IKEM, Praha. Sympozium se uskuteční ve středu 18. června 2015 od 14 do 17 hod. (registrace od 13.30) v kongresovém sále Žižkovské věže.

Novinky v kardiologii. Garantem odborného programu, a zároveň jedním z přednášejících je prof. MUDr. Miloš Táborský, CSc., přednosta I. Interní kliniky – kardiologické fakultní nemocnice Olomouc. Sympozium se uskuteční ve čtvrtek 25. června 2015 od 14.00 do 17.45 (registrace od 13.30) v kongresovém sále Žižkovské věže.

Po předložení studentského průkazu ISIC se budou moci studenti 2. lékařské fakulty akcí zúčastnit zdarma. V případě zájmu o účast na akci prosíme o zaslání potvrzení účasti se specifikací akce na emailovou adresu @email. Maximální počet registrovaných studentů je 20 osob na akci.

Pro další doplňující informace a dotazy neváhejte kontaktovat paní Zuzanu Matouškovou na tel. čísle: 725 069 069 nebo na e-mailové adrese @email.

Program s bližšími informacemi naleznete v přiložených souborech.

Vytvořeno: 11. 6. 2015 / Upraveno: 21. 1. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková