Valná hromada Motoláku – studentského spolku 2. LF UK

Vážení členové studentského spolku, milí studenti 2. LF UK,
právě nám začíná nový rok a s ním přichází množství projektů organizovaných studenským spolkem Motolák. Dobronice s prváky a Welcome day jsou úspěšně za námi a my se už teď těšíme na organizaci dalších.
A součástí začátku akademického roku je Valná hromada Motoláku!

Bude se probírat, co bylo, co se chystá, a bude se samozřejmě volit celé Představenstvo na nové volební období 2012/2013.

Současné představenstvo: http://www.motolak.org/predstavenstvo

Kdo chce kandidovat a kdo odchází? Přijďte své kandidáty podpořit svojí přítomností a svým hlasem!

V případě, že chcete vy sami kandidovat na post v představenstvu, vyplňte tento formulář a pošlete nejpozději do úterý do večera na @email.

Na Valné hromadě vám potom, v době kandidatur ostatních členů, bude dán prostor pro vaši prezentaci.

Dalším důležitám bodem VH je platba členských příspěvků na nový akademický rok 2012/2013. Poslední možnost zaplatit tento poplatek bude před zahájením VH před Velkou posluchárnou.

V 18.00 začne oficiální program!

Valná hromada je důležitým a jediným administrativním bodem celé roku. Přítomnost všech členů je víc než vítaná, aby hlasování bylo platné, aby byly lepší fotky ;-) a aby to nás i vás víc bavilo :-)

Danka Humlová

místopředseda pro vnitřní vztahy 2011/2012